Медична довідка 086/о

Навіщо потрібна і як оформлюється медична довідка 086/о (медогляд)? 

Згідно з чинним українським законодавством, вступаючи до вищого навчального закладу абітурієнт зобов’язаний надати МОН України певний пакет документів. Медична довідка 086/о (медогляд) входить в їх число. Медична довідка 086/о (медогляд) є офіційним документом, який підтверджує задовільний стан здоров’я людини. Навчальний заклад (училище, коледж, технікум, академія, інститут, університет) аналізує надану інформацію, робить висновки про можливість людини проходити навчання. Медична довідка 086/о (медогляд) також знадобиться при працевлаштуванні на роботу (в організації пов`язані з продуктами харчування та іншими товарами загального споживання).

Для отримання даної медичної довідки 086/о (медогляд) необхідно пройти медогляд мінімум п’яти лікарів: 

1. Хірурга;

2. Окуліста;

3. Терапевта;

4. Невропатолога;

5. Отоларинголога;

Щоб оформити медичну довідку 086/о (медогляд) вам, для початку, доведеться звернутися до терапевта медустанови, від якого ви отримаєте направлення на обстеження у інших фахівців. Крім того, не варто забувати про флюорографії, здачу інших загальних аналізів та проставлення печатки медустанови. Але вистояти декілька черг в місцевій поліклініці, значить, позбутися всього свого вільного часу. Пройти медогляд в приватній клініці значить – заплатити немаленькі кошти за надані послуги. Тому, якщо у вас немає зайвого часу і грошей на державний чи приватний медзаклад, можна замовити медичну довідку 086/о (медогляд) за доступною ціною у нашій компанії. Ми швидко, якісно, недорого та легально оформимо Вам медичну довідку форми 086/о (медогляд). Наша фірма допомогла з оформленням даного документу не одній сотні людей. Всього один день – і медична довідка готова. Ви без жодних проблем вступите до бажаного навчального закладу.

Що необхідно для замовлення медичної довідки? 

Все, що Вам необхідно зробити для початку нашої співпраці – це заповнити онлайн-заяву прямо на сайті або зв’язатися з менеджером по вказаному номеру телефона. Після завершення терміну дії медичної довідки флюорографії Ви можете знову купити медичну довідку флюорографії у нас. Доставка здійснюється Новою поштою, післяплатою(наложенный платеж) за рахунок отримувача. Ви маєте змогу прийти на відділення і зробити огляд медичної довідки флюорографії. Якщо медична довідка флюорографії відповідає всім вимогам, то необхідно здійснити оплату. Варто зазначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. А тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої фірми. Для уточнення необхідних питань телефонуйте за вказаним номером. Будемо раді допомогти.

Цена – 300 грн.